פלג – פתרונות למי גשם פלג פתרונות למי גשם

טלפון לפרטים

09-7666343

תעלת ניקוז שוני

תעלת ניקוז הוא ביטוי הקשור למשק המים, לתעלות ניקוז יש תפקיד חשוב ומהותי באגירת מי גשמים במאגרי התהום התת קרקעיים והם משמשים גם לשימוש ביתי בניקוז מים בכיור המטבח או האמבטיה.

תעלת ניקוז שוני – כשמה כן – תעלה מתוצרת החברה שוני, תהיה איכותית וטובה מאד עבור שלל שימושים, שכן מדובר על חברה בינלאומית מוכרת, נחשבת ובעלת מוניטין רבים. תעלת ניקוז שוני מתוצרת החברה בעלת שלל יתרונות והם מספקים ייחוד מתאם סיליקון הבנוי על גבי תעלת הניקוז ומסייע רבות בהזרמת המים לכיוון הנכון והרצוי.

תעלת ניקוז שוני חייבת כאמור להימצא בכל בית. כאשר היא מותקנת במטבח היא יכולה להיות בגדלים או דגמים שונים ויכולה להיות מלווה באביזרים משלימים – טוחן אשפה, מסנן (פילטר) מפני שאריות מזון או סוכך שאמור להגן עליה מגופים אלה.

כאשר עומדת התעלה בפני עצמה בלבד – עלולים אותם גופים או עצמים לחסום את פתח הכניסה של המים ועלולה להיווצר סתימה. כיום תעלות ניקוז שוני עשויות בדרך כלל מנירוסטה, שכן היא נחשבת לחומר הגלם המתאים ביותר וזה שמחזיק מעמד הכי הרבה זמן.

תעלת ניקוז שוני תעלות ניקוז של חברת שוני

תעלת ניקוז שוני, למה לבחור דווקא בדגם זה?

כאשר צריכים לבחור תעלת ניקוז במטבח או באמבטיה ישנם כמה משתנים שצריכים להנחות את הרכישה:

החברה המייצרת

כדאי מאד להשקיע ולרכוש תעלת ניקוז שוני מתוצרת חברה אמינה, תעלת ניקוז זו מוכרת ובעלת לקוחות רבים בכל רחבי העולם. זאת על מנת לוודא שיש גב ותמיכה במידה ויידרש שירות או שתתעוררנה שאלות.

חומר הגלם

כדאי להעדיף תעלות ניקוז העשויות מנירוסטה שהיא מתכת באיכות מעולה, שחלודה אל מגיעה אליה ולא נגרם לה שום נזק תחת מים זורמים, ללא קשר לטמפרטורה שלהם.

מידות התעלה

כיום ישנם סוגים וגדלים שונים ורבים של תעלות ניקוז שוני וחשוב שהמידה תתאים בדיוק לדרישות ולמיקום שבו אמורה התעלה להיות מותקנת.

כאשר מקדישים את תשומת הלב הנדרשת לבחירה נכונה של תעלת ניקוז שוני אין ספק שתיבחר התעלה שהכי מתאימה מכל הבחינות והיא תיתן את תרומתה לשגרה נוחה והתנהלות טובה ומיטיבה עם המים הזורמים בבית.

נשמח לעמוד לשרותך

צור איתנו קשר