פלג – פתרונות למי גשם פלג פתרונות למי גשם

טלפון לפרטים

09-7666343

בור חלחול

פלג פתרונות למי גשמים היא החברה בותיקה ביותר בארץ עבור פתרונות ניקוז מי גשמים. ההתמחות העיקרית של החברה היא התקנת בורות חלחול למי גשם.

לקבלת פרט בור חלחול או הצעת מחיר משתלמת חייגו : 09-7666343

בור ניקוז, הידוע גם בשמו בור חלחול מים כשמו כן הוא – מיועד עבור חלחול מי הגשמים אל המאגרים התת קרקעיים. על המיקום והמידות של בו חלחול מים מחליט המהנדס ועומדים בפניו לא מעט שיקולים בטרם יקבל את ההחלטות החשובות.

בור חלחול מי גשם בעל תפקיד חשוב ומהותי בהזרמת המים ושמירה על משק מים תקין, בעיקר במדינה שהגשמים בה אינם רבים ומשק המים לשימוש דל ומצומצם. כיום ישנם סוגים רבים של בורות חלחול המיועדים להזרמת מי הגשמים וכל שנותר הוא לבחור את הנכון והמתאים ולדאוג להתקנתו בצורה הטובה ביותר.

על מנת להתאים בורות חלחול צריך המהנדס לקחת בחשבון לא מעט פרמטרים. ביניהם נוכל למצוא:

  • האזור הגאוגרפי וכמות המשקעים הממוצעת בו.
  • סוג הקרקע או האדמה במקום.
  • העומק הצפוי של בור החלחול על מנת להזרים את המים אל המאגרים התת קרקעיים.
  • בור חלחול מי גשם עלות – חשובה לשם בחינת הכדאיות של הפרויקט כולו וההערכות הכלכלית.

לאחר שהקדיש את תשומת הלב הנדרשת אודות פרט בור חלחול ולפרמטרים הנ"ל אפשר לעבור לשלב המעשי של התהליך ולהתקין בור חלחול מי גשם כפי שהוחלט ונמצא לנכון.

חשיבות בהתקנת בור חלחול?

בור חלחול מים

במידה ואין חלחול איכותי עלול להיווצר מצב שבו שכבת המים התת קרקעית תהיה קרובה לפני השטח. המשמעות היא סכנה להצפות במקומות מסוימים ואפילו בתוך בתים פרטיים.

על מנת לוודא שלא תתרחש הצטברות של מים על פני הקרקע באופן בלתי מבוקר חשוב מאד שיהיה מה שיזרים את המים לכיוון הנכון – כלומר אל הצנרת שמובילה אל המאגרים התת קרקעיים.

דבר נוסף וחשוב הוא ווידוא שהשכבה התת קרקעית נמצאת מספיק רחוק מפני השטח על מנת שלא לפגוע בבסיסים של מבנים, בניינים או מבנים אחרים. לכן חשוב להתקין בורות חלחול בכל מקום שבו יש סיכון להצטברות מים על פני השטח.

חברת פלג פתרונות למי גשם הוותיקה ובעלת הניסיון הרב ביותר בנושא של בורות חלחול מי גשם וזמינה לספק לכם פרט בור חלחול ומענה בכל שאלה שתהיה.

נשמח לעמוד לשרותך

צור איתנו קשר