פלג פתרונות למי גשם פלג פתרונות למי גשם

טלפון לפרטים

09-7666343

מהנדס אינסטלציה

פלג פתרונות למי גשם מתמחה במתן פתרונות ניקוז למי גשמים. לרשות פלג קיימים מהנדסי אינסטלציה מומחים בתחום אשר יוכלו לסייע ולתת ייעוץ מקצועי לכל שאלות הלקוח.

לפרטים נושפים וליצירת קשר מהיר התקשרו עכשיו : 09-7666343

אינסטלציה היא תחום מעניין שיש בו הרבה מאד תוכן ומקום לקבלת החלטות או לעסוק בהתלבטויות. אנשים רבים כלל אינם מכירים את התחום המגוון והמעניין ובטוחים שתפקידו של מי שעוסק באינסטלציה הוא רק להחליט על מיקום של צינורות או לתקן נזילות או פגמים בצנרת.

המציאות רחוקה מכך מאד. מהנדס אינסטלציה אחראי על קבלת החלטות מהותיות ואפילו הרות גורל בנושאים כמו מיקום קווי צנרת שונים, איתור נזילות או פגמים בצנרת הממוקמת בתוך קירות המבנה או במעמקי הקרקע ועוד.

מהנדס אינסטלציה עוסק בנושאים רבים נוספים – הוא צריך לקחת חלק בתהליך של קביעת לחץ המים במערכות של כיבוי אש בבניינים. ללא קביעה זו אי אפשר יהיה להתקין את מערכות הכיבוי ולקבל את אישורי שירותי הכבאות וההצלה לאכלוס המבנה או לתחילת השימוש בו.

מהנדס אינסטלציה צריך לבחון את התכניות של אתר בנייה ולאשר אותן מבחינת מיקום נכון של צינורות התשתית ותכנון מערכות זרימת המים. ללא חתימה ואישור אלה אי אפשר יהיה להוציא לפועל את פעולות הבנייה הלכה למעשה.

מהנדס אינסטלציה מומחה

מה עוד עושה מהנדס אינסטלציה?

מהנדס אינסטלציה מקצועי עובד בצמוד לאנשי מקצוע נוספים שלכל אחד יש את התפקיד שלו במשימה המורכבת. בדרך כלל מהנדס האינסטלציה עובד במקביל לאדריכל הפרויקט שמתפקד לעיתים בתור מנהל העבודה בפועל.

האדריכל הוא זה שמקבל את האישורים הדרושים מאנשי המקצוע בשטח – מהנדס אינסטלציה, מהנדס בניין ומנהל עבודה של הפועלים – ומעביר את האישורים הנדרשים למחלקת ההנדסה של הרשות המקומית על מנת לקבל אור ירוק לצאת לדרך ולהתחיל בעבודות הלכה למעשה.

אין לזלזל או להקל ראש בתפקידו של מהנדס אינסטלציה וחשוב מאד לאפשר לו את מרווח העבודה שיהיה לו דרוש על מנת לבדוק ולבחון את הנתונים שהוא צריך לדעת. רק כך הוא יוכל להגיש את ההמלצות והמסקנות המתבקשות על מנת שיתקבל המבנה החזק, היציב והנכון ביותר מבחינת מערכת האינסטלציה והצינורות. מהנדס מוכשר, מנוסה ומיומן יידע בדיוק איך לשפר את פני השטח ואיך אפשר יהיה להשתמש בצורה נכונה באביזרים שהכי מתאימים לכל שטח ולכל משימה.

מהנדסי אינסטלציה

נשמח לעמוד לשרותך

צור איתנו קשר

    דילוג לתוכן