פלג פתרונות למי גשם פלג פתרונות למי גשם

טלפון לפרטים

09-7666343

צינור פוליפרופילן לניקוז

פוליפרופילן הוא חומר שמופק מפרופן – גז חסר צבע וריח. הוא עשוי ממולקולות שרשתיות, והוא משמש למגוון יישומים: חומרי עטיפה, טקסטיל, אריזות וחלקים עשויים פלסטיק, ציוד מעבדה, רכיבי מכוניות ועוד. עיבוד של נתך פוליפרופילן נעשה ביציקה או באקסטרוזיה – שיטה יחסית פופולרית לייצור של סיבי גליל ולייצור של מגוון מוצרי אסתטיקה כמו מסכות לפנים, מטליות, מסננים, מגבונים ועוד.

שיטת העיצוב היא באמצעות יציקה שאותה מזריקים. כך מייצרים לדוג' ספל, מזלגות וסכינים, מכל לפחים, כלים לבית וחלקים לרכב וגם צינור פוליפרופילן – צינור ניקוז מי גשם. מגוון היישומים שניתן לעשות באמצעות פוליפרופילן מתאפשרים בגלל היתרון של החומר לחבר תכונות מולקולריות ולצרף חומרים בשלב הייצור. כך למשל חומרים שמונעים טעינה בחשמל סטטי שמונעים הצטברות של אבק וכו'. היום עושים שימושים רבים בתעשייה בצינור פוליפרופילן, כשבעיקר הוא משמש צינור עבור ניקוז מי גשמים בשל יתרונותיו הרבים.

יתרונות צנרת ניקוז מפוליפרופלין

חלק מהיתרונות של החומר פרופן שנמצא בצינור פוליפרופילן מאפשר ייצור של צינורות איכותיים שעמידים מספיק לתנאים קיצוניים שבהם נאלצת לעמוד גם צנרת ניקוז למי גשמים. יתרונותיו הרבים בצינור מסוג זה נעוצים בעמידות החומר לחום ולכל טמפרטורה, בחוזק שלו ובגמישות שלו, אפשרויות הכיפוף של הצינור עד לבור הניקוז ועוד. יתרון נוסף לצנרת פוליפרופילן הוא היכולת לחבר מגוון שלם של חלקים בחום ולא על ידי הדבקה.

צינור שרשורי לניקוז קזפלקס

צינור לניקוז קזפלקס הוא צינור שמיוצר מחומר פוליפרופילן, צינור ניקוז שרשורי בעל דופן מבני חלול שמאופיין בחוזק מבני גבוה ובמשקל נמוך יחסית לכל הצינורות הניקוז שיש היום. קוטר צינור הפנים והקוטר החיצוני יהיו בין 300 – 900 מ"מ. דופן הצינור בנוי ממערכת צלעות כשהצלעות מעניקות לצינור את העוצמה והחוזק וגם את האלסטיות. השכבה החיצונית של הצינור צבועה בצבע שחור על מנת להקנות הגנה מפני קרינה– UV. השכבה הפנימית היא בצבע סגול מה שמעניק אופציית צילום ברורה של חלל הצינור.

יתרונותיו של צינור שרשורי זה (צינור בעל חזות של שרשרת):

  • חוזק טבעתי.
  • צינור ניקוז בעל מסה נמוכה.
  • עמידות בכל טמפרטורה
  • קשיחות טבעתית גבוהה ביחס למסה שלו.
  • גמישות גבוהה.
  • מיוצר מחומרים ממוחזרים.
  • חלקו החיצוני של הצינור מכיל תוספת פחמן שזה חומר שמסנן קרינה וכך שומר על צינור מפני נזקי קרני שמש חזקות וגם בזמן שהוא מאוחסן.

נשמח לעמוד לשרותך

צור איתנו קשר

    דילוג לתוכן