פלג פתרונות למי גשם פלג פתרונות למי גשם

טלפון לפרטים

09-7666343

תעלות ניקוז נירוסטה

פלג פתרונות למי גשמים מתמחה בשיווק ואספקה של תעלות ניקוז נירוסטה לאיסוף מי גשמים ולזכותה מאות לקוחות מרוצים אשר רכשו מהם תעלות ניקוז שונות.

למידע נוסף וליצירת קשר עם החברה חייגו עכשיו – 097666343

נירוסטה היא חומר גלם מתכתי שיש בו שימוש רב במגוון עצום של תחומים. מדובר על מתכת שאינה מתכלה תוך פרק זמן קצר ואפשר לעשות בה שימוש ארוך של שנים רבות ואפילו תקופת חיים שלמה מבלי להחליף אותה.

הנירוסטה לא מתחמצנת ולכן נדיר מאד שיהיו פגמים או תקלות בחפצים או אביזרים העשויים ממנה. זו הסיבה שכיום אנשים רבים מעדיפים להתקין תעלות ניקוז נירוסטה למטבח וכך הם יודעים שהם יכולים להיות שקטים ובטוחים בנוגע לתפקיד של התעלה במטבח שלהם.

סוגי תעלות ניקוז מנירוסטה gridiron

לא רק בתוך הבתים או במטבחים ניתן לראות כיום תעלות ניקוז נירוסטה למטבח. את התעלות ניתן להשיג ולהתקין גם על מנת שתהיינה בשימוש של ניקוז והכוונה של מי הגשמים דרך תעלות תת קרקעיות וכאלה שתכוונה את המים אל המאגרים התת קרקעיים.

כאשר עושים שימוש בנירוסטה עושים זאת כי מבינים את התכונות של חומר גלם זה, את העובדה שלא תיווצר חלודה בחלק החיצוני או הפנימי של הצינורות והתעלות, לא יידבקו לפני השטח של התעלה עשבים, אבק או לכלוך ממי הביוב ויודעים שזהו כיום חומר הגלם המוביל והמתאים ביותר ליצירת תעלות.

איך קובעים מה יהיה מחיר תעלת ניקוז נירוסטה

לכל סוג של תעלת ניקוז נירוסטה מחיר שונה. כיום, הסוג של תעלות ניקוז נירוסטה מתקדמות מאד וישנם דגמים המצוידים באביזרים נלווים נוספים. כך למשל ניתן להשיג תעלת ניקוז שכבר מובנה בה מיכל איסוף לעצמים או גופים שלא אמורים למצוא את דרכם אל תוך הצינורות או סככה מובנית שתגן על פתח כניסת המים.

תעלת ניקוז נירוסטה מחיר

תעלות אלה כאמור מתאימות לשימוש במטבח, בחצר או ברחוב והמחיר ייקבע על פי הגודל, המורכבות של התעלה והאם היא מצוידת באביזרים נוספים שכאלה.

כאשר אנו מתקינים תעלות ניקוז נירוסטה למטבח עם חברה מקצועית של תעלות ניקוז, נוכל לחיות בראש שקט ולדעת שהתעלה תבצע את המוטל עליה. חשוב להישמע להנחיות התחזוקה על מנת שלא תיווצר סתימה או שמכל סיבה אחרת לא יוכלו המים לזרום פנימה.

החשיבות של תעלת ניקוז נירוסטה נקייה, פנויה ומתוחזקת היטב היא גבוהה מאד עד כדי אי אפשרות לקיים שגרת חיים נורמטיבית ללא תעלת ניקוז נירוסטה שהיא פריט חובה בכל מטבח והכל אמבטיה.

נשמח לעמוד לשרותך

צור איתנו קשר

    דילוג לתוכן